Katalog stránek a katalog internetových obchodů e-shopů » Article Details

Dárky nostalgie - čaje pro Vás

Datum vydání: November 22, 2010 09:07:34 PM
Autor: Admin
Kategorie: E-shopy a on-line služby: On-line obchody
 

Prodejem čaje jsme začali již od roku 1998. Nabízíme čaje jak bylinné, tak zelené, černé i ovocné. V současné době jich v našem kamenném obchodě nabízíme více jak 600 druhů.

Postupně se sortiment nabízených výrobků začal rozšiřovat o prodej kávy, oříšků a sušených plodů.

Čaje jsou v naší nabídce dost oblíbeným zbožím, se kterým máme bohaté zkušenosti.

Poprvé je čaj zmiňován v čínské historii v době 2700 let před naším letopočtem, v době císaře Shen Nung. Říká se, že objevil čaj během jedné ze svých cest po čínské říši. Když udělal krátkou zastávku k odpočinku, spadlo několik lístků z jednoho keře přímo do jeho šálku.

Císař byl ze svého objevu tak nadšen, že začal propagovat zázračný keř. První čínský název pro čaj byl "te" a ten se pak změnil na "chai".

Každý čaj je nějak specifický a to jak svým původem a nebo také i jeho účinky. Čaje, které prodáváme mají stimulující, uklidňující, léčivý a univerzální účinek. Bylinné čaje jsou specifické svým rozsahem působení na organismus. Každý čaj má své aroma a svoji chuť. Někoho získá hned jinému trvá déle než si najde ten správný druh čaje, který mu vyhovuje.

Čaje umíme nejen nabízet jako naše zboží, ale máme i zkušenosti s jeho dárkovým balením.

Dárkové balení je naše specialita. Umíme zákazníkovi vyjít vstříc, aby jeho dárek v našem podání byl vkusný a atraktivní.

Dárky nostalgie, dárky, které potěší nejenom svým obsahem, ale také vkusným a originálním dárkovým balením.

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky