Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:27894
Titulek:

Alternativní zdroje energie - AMV CZECH s.r.o.

(Alternativní zdroje energie - AMV CZECH s.r.o.)
http://www.amvczech.cz/
Popis H2:

Společnost AMV CZECH s.r.o. byla založena v srpnu roku 2009 se záměrem poskytování služeb v oblasti alternativních zdrojů energie. Došlo k navázání spolupráce s německými a českými výrobci fotovoltaických systémů a solárních termických systémů. Společnost se v současné době zaměřuje na montáž, prodej (velkoobchodní i maloobchodní), servis a projekci: fotovoltaických systémů, tepelných čerpadel, LED osvětlení, technickým zařízením budov a hydroizolací plochých střech.

Standardní popis stránky:Společnost AMV CZECH s.r.o. byla založena v srpnu roku 2009 se záměrem poskytování služeb v oblasti alternativních zdrojů energie. Došlo k navázání spolupráce s německými a českými výrobci fotovoltaických systémů a solárních termických systémů. Společnost se v současné době zaměřuje na montáž, prodej (velkoobchodní i maloobchodní), servis a projekci: fotovoltaických systémů, tepelných čerpadel, LED osvětlení, technickým zařízením budov a hydroizolací plochých střech.
Kategorie:Průmysl a výroba
Autor:Jindřich Čapek
Přidáno:June 21, 2017 01:39:00 PM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky