Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:27811
Titulek:

Pronájem mini skladů

(Pronájem mini skladů)
http://www.fise.cz
Popis H2:

Bezpečný SKLAD – soukromá úschovna pro Vaše věci. Skladování věcí jak pro soukromé osoby, tak možné pro firmy sklady o různých velikostech , možnost krátkodobého i dlouhodobého skladování. Využití skladování - skladování zboží, materiálu, archivace dokumentů ,obrazů a mnoho dalšího. Výborná dostupnost autem nebo i pěšky ( cca 2 min od stanice Metra Kačerov) Samostatný přístup 24 hodin denně. Sklady jsou zabezpečené alarmem a kamerami na které dohlíží PCO . Prostředí velice příjemné vše je nové, čisté, suché a ve výborném stavu .V ceně nájmu je započítané veškeré poplatky za energie a za Vaše pojištěni.

Standardní popis stránky:Bezpečný SKLAD – soukromá úschovna pro Vaše věci. Skladování věcí jak pro soukromé osoby, tak možné pro firmy sklady o různých velikostech , možnost krátkodobého i dlouhodobého skladování. Využití skladování - skladování zboží, materiálu, archivace dokumentů ,obrazů a mnoho dalšího. Výborná dostupnost autem nebo i pěšky ( cca 2 min od stanice Metra Kačerov) Samostatný přístup 24 hodin denně. Sklady jsou zabezpečené alarmem a kamerami na které dohlíží PCO . Prostředí velice příjemné vše je nové, čisté, suché a ve výborném stavu .V ceně nájmu je započítané veškeré poplatky za energie a za Vaše pojištěni.
Kategorie:Bydlení: Reality
Autor:Hejduk
Přidáno:April 22, 2017 09:01:50 AM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky