Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:27768
Titulek:

Ubytování v soukromí na Pálavě

(Ubytování v soukromí na Pálavě)
http://www.ubytovanipalava.com
Popis H2:

Nabízíme Vám komfortní ubytování s bazénem a prostornou zahradou v klidné vinařské obci Dolní Dunajovice. Obec leží 7 km od Mikulova na úpatí chráněné krajinné oblasti Pálava. Ubytování naleznete ve zrekonstruovaném rodinném domě se zahradou. Rodinný dům je určen pro 8 osob. Samotný objekt se skládá ze tří pokojů, obývací části propojené s kuchyní a koupelny se sociálním zařízením. Kuchyň je vybavena varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, nádobím, lednicí, elektrickou troubou a plynovou varnou deskou. V obývací části se nachází jídelní kout, televize, Wi-Fi připojení k internetu a sedací souprava. V horkých letních dnech se můžete příjemně osvěžit ve velkém bazénu, který je součástí zahrady, je zapuštěný a nachází se vedle terasy s posezením a grilem, kde můžete posedět a trávit příjemné večery. Poznejte krásy Pálavy a jižní Moravy!

Standardní popis stránky:Nabízíme Vám komfortní ubytování s bazénem a prostornou zahradou v klidné vinařské obci Dolní Dunajovice. Obec leží 7 km od Mikulova na úpatí chráněné krajinné oblasti Pálava. Ubytování naleznete ve zrekonstruovaném rodinném domě se zahradou. Rodinný dům je určen pro 8 osob. Samotný objekt se skládá ze tří pokojů, obývací části propojené s kuchyní a koupelny se sociálním zařízením. Kuchyň je vybavena varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, nádobím, lednicí, elektrickou troubou a plynovou varnou deskou. V obývací části se nachází jídelní kout, televize, Wi-Fi připojení k internetu a sedací souprava. V horkých letních dnech se můžete příjemně osvěžit ve velkém bazénu, který je součástí zahrady, je zapuštěný a nachází se vedle terasy s posezením a grilem, kde můžete posedět a trávit příjemné večery. Poznejte krásy Pálavy a jižní Moravy!
Kategorie:Cestování a ubytování: Ubytování
Autor:Lenka Škrobáčková
Přidáno:March 31, 2017 09:58:24 AM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky