Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:27735
Titulek:

TEPLÁ PĚNA - stříkaná PUR izolace

(TEPLÁ PĚNA - stříkaná PUR izolace)
http://www.tepla-pena.cz/
Popis H2:

Tepelná izolace, hydroizolace a zvuková izolace budov, domů a bytů. Zateplování půd, sklepů, stěn i stropů. Zateplení podkroví i střechy. Izolace rekreačních objektů, chat, bungalovů i obytných kontejnerů. Průmyslové izolace hal, potrubí, nádrží a zásobníků. Izolace projektů se specifickými požadavky - lodě, bazény, kontejnery a další. Účinná a trvalá stříkaná izolace PUR pěnou beze spár a tepelných mostů. Denně až 200m2 bez omezení provozu.

Standardní popis stránky:Tepelná izolace, hydroizolace a zvuková izolace budov, domů a bytů. Zateplování půd, sklepů, stěn i stropů. Zateplení podkroví i střechy. Izolace rekreačních objektů, chat, bungalovů i obytných kontejnerů. Průmyslové izolace hal, potrubí, nádrží a zásobníků. Izolace projektů se specifickými požadavky - lodě, bazény, kontejnery a další. Účinná a trvalá stříkaná izolace PUR pěnou beze spár a tepelných mostů. Denně až 200m2 bez omezení provozu.
Kategorie:Služby a řemesla: Řemeslníci
Autor:Jiří Jirsa
Přidáno:March 07, 2017 01:10:52 PM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky