Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:27630
Titulek:

Stavební kalkulace Michal Kubelka

(Stavební kalkulace Michal Kubelka)
http://www.stavebnikalkulace.cz/
Popis H2:

Zabývám se zpracováním stavebních rozpočtů a kalkulací s poskytnutím nezbytných ekonomických informací pro realizaci Vašich staveb. Dále nabízím pomoc při přípravě staveb, hledání subdodavatelů a dodavatelů materiálu, při fakturaci stavby nebo tvorbě více či méně prací. Tyto služby realizuji na základě zkušeností v oboru jak z pohledu rozpočtáře tak i z pohledu stavbyvedoucího. Mou předností je zejména nezávislost, diskrétnost a trvalá snaha zpracovávat pro objednatele rozpočty na úrovni, které vám umožní snížít náklady stavby při plném zachování požadované kvality díla.

Standardní popis stránky:Zabývám se zpracováním stavebních rozpočtů a kalkulací s poskytnutím nezbytných ekonomických informací pro realizaci Vašich staveb. Dále nabízím pomoc při přípravě staveb, hledání subdodavatelů a dodavatelů materiálu, při fakturaci stavby nebo tvorbě více či méně prací. Tyto služby realizuji na základě zkušeností v oboru jak z pohledu rozpočtáře tak i z pohledu stavbyvedoucího. Mou předností je zejména nezávislost, diskrétnost a trvalá snaha zpracovávat pro objednatele rozpočty na úrovni, které vám umožní snížít náklady stavby při plném zachování požadované kvality díla.
Kategorie:Bydlení: Stavba a rekonstrukce
Autor:Michal Kubelka
Přidáno:December 25, 2016 03:40:55 PM
Počet zobrazení:1
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky