Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:27603
Titulek:

Sádrokartonářské práce Brno

(Sádrokartonářské práce Brno)
http://sadrokartonar-brno.cz
Popis H2:

Naše společnost sídlící v Brně disponuje zkušenými sádrokartonáři, kteří ve svém oboru vynikají velkou zručností a profesionalitou. Realizujeme veškeré sádrokartonářské práce a montáže sádrokartonu, jako jsou například stěny, příčky, podhledy, police. Provádíme ale i mnoho dalších úprav interiéru pomocí sádrokartonu. Vytváříme niky či bodovky, dokážeme ozvláštnit pomocí sádrokartonu každý interiér. Sádrokarton má v dnešní době širokou škálu použití a konstrukce z tohoto materiálu mají bezesporu řadu výhod. Má velmi dobré tepelné a zvukové izolační vlastnosti a díky suchému zdění, ke kterému se v interiéru používá nejčastěji, je velmi efektivním, rychlým, snadným a hlavně levným řešením pro vnitřní stavební práce a úpravy. Naši sádrokartonáři patří k těm nejlepším v oboru sádrokartonářství pro Brno a blízké okolí.

Standardní popis stránky:Naše společnost sídlící v Brně disponuje zkušenými sádrokartonáři, kteří ve svém oboru vynikají velkou zručností a profesionalitou. Realizujeme veškeré sádrokartonářské práce a montáže sádrokartonu, jako jsou například stěny, příčky, podhledy, police. Provádíme ale i mnoho dalších úprav interiéru pomocí sádrokartonu. Vytváříme niky či bodovky, dokážeme ozvláštnit pomocí sádrokartonu každý interiér. Sádrokarton má v dnešní době širokou škálu použití a konstrukce z tohoto materiálu mají bezesporu řadu výhod. Má velmi dobré tepelné a zvukové izolační vlastnosti a díky suchému zdění, ke kterému se v interiéru používá nejčastěji, je velmi efektivním, rychlým, snadným a hlavně levným řešením pro vnitřní stavební práce a úpravy. Naši sádrokartonáři patří k těm nejlepším v oboru sádrokartonářství pro Brno a blízké okolí.
Kategorie:Služby a řemesla: Řemeslníci
Autor:Jana Lerne
Přidáno:December 02, 2016 10:54:01 AM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky