Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:27492
Titulek:

Antropologie, ekologie člověka, ergonomie - Vladimír Šedivý CSc.

(Antropologie, ekologie člověka, ergonomie - Vladimír Šedivý CSc.)
http://www.aee-sedivy.cz/
Popis H2:

Firma AEE ŠEDIVÝ byla založena v roce 2000, z počátku se věnovala hlavně výuce, zejména pro Institut vzdělávání bezpečnosti práce. Nyní firma AAE Šedivý však navíc nabízí tyto služby: konzultace a poradenství výuku přímou (přednášky, školení, semináře, cvičení) i zprostředkovanou (e-learning) plánování, opravy a korektury závěrečných prací (bakalářská, diplomová, disertace) příprava projektů, event. grantů, a výstupy (závěrečné zprávy a prezentace) výzkumy (dle zadání, jak aktivně, tak jen metodologický dohled)

Standardní popis stránky:Firma AEE ŠEDIVÝ byla založena v roce 2000, z počátku se věnovala hlavně výuce, zejména pro Institut vzdělávání bezpečnosti práce. Nyní firma AAE Šedivý však navíc nabízí tyto služby: konzultace a poradenství výuku přímou (přednášky, školení, semináře, cvičení) i zprostředkovanou (e-learning) plánování, opravy a korektury závěrečných prací (bakalářská, diplomová, disertace) příprava projektů, event. grantů, a výstupy (závěrečné zprávy a prezentace) výzkumy (dle zadání, jak aktivně, tak jen metodologický dohled)
Kategorie:Práce a kariéra
Autor:airsoft6
Přidáno:September 21, 2016 03:39:43 PM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky