Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:27097
Titulek:

Obklady a dlažby z přírodního kamene

(Obklady a dlažby z přírodního kamene)
http://www.travertin-kamen.cz
Popis H2:

Jsme prodejci a dodavatelé přírodního kamene Travertin, který byl již v dávné minulosti používaným stavebním kamenem. Naši předkové z něj postavili římské Koloseum, u nás byl použit při stavbě slavné vily Tugendhat v Brně, v Bratislavě z něj postavili Slovenské národní divadlo. Je používán jak v interiéru, tak v exteriéru. Vhodný je k obkladům vnitřních i venkovních zdí, dlažbám, zahradním terasám, vytvoříte z něj kouzelné chodníčky, okrasné zídky, obrubníky, schody, ale třeba i parapety a kuchyňské pracovní desky. Travertin nabízíme v těchto povrchových úpravách: řezaný, kartáčovaný, leštěný, antik, flambovaný, štokovaný, štokovaný-kartáčovaný, rustik, štípaný, s opracovanými hranami. Jeho tvrdost a pevnost je velmi odolná vůči poškrábání a opotřebení, odolá i působení jiných chemických látek. Má velmi nízkou nasákavost, je odolný vůči teplotním a povětrnostním vlivům, jeho mrazuvzdornost je velmi vysoká. Travertin kámen je téměř nezničitelný a velice snadno udržovatelný.

Standardní popis stránky:Jsme prodejci a dodavatelé přírodního kamene Travertin, který byl již v dávné minulosti používaným stavebním kamenem. Naši předkové z něj postavili římské Koloseum, u nás byl použit při stavbě slavné vily Tugendhat v Brně, v Bratislavě z něj postavili Slovenské národní divadlo. Je používán jak v interiéru, tak v exteriéru. Vhodný je k obkladům vnitřních i venkovních zdí, dlažbám, zahradním terasám, vytvoříte z něj kouzelné chodníčky, okrasné zídky, obrubníky, schody, ale třeba i parapety a kuchyňské pracovní desky. Travertin nabízíme v těchto povrchových úpravách: řezaný, kartáčovaný, leštěný, antik, flambovaný, štokovaný, štokovaný-kartáčovaný, rustik, štípaný, s opracovanými hranami. Jeho tvrdost a pevnost je velmi odolná vůči poškrábání a opotřebení, odolá i působení jiných chemických látek. Má velmi nízkou nasákavost, je odolný vůči teplotním a povětrnostním vlivům, jeho mrazuvzdornost je velmi vysoká. Travertin kámen je téměř nezničitelný a velice snadno udržovatelný.
Kategorie:Bydlení: Stavba a rekonstrukce
Autor:Jana Pancochova
Přidáno:April 08, 2016 05:50:53 AM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky