Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:26955
Titulek:

Správa a údržba nemovitostí

(Správa a údržba nemovitostí)
http://www.cerac.cz
Popis H2:

Jsme společností, která se zabývá správou bytů, domů i komerčních nemovitostí. Portfolium našich služeb obsahuje kompletní administrativní i technické služby pro Vaši nemovitost. Připravíme plány a programy správy s maximálním ohledem na vaše požadavky. Poradíme jak s investicí samotnou, tak i se strategickým rozvojem nemovitosti, ohodnotíme možná rizika a příležitosti, poskytneme pojišťovací, finanční, investiční, hypoteční i právní poradenství. V nabídce našich služeb však naleznete mnohem více - od účetní správy, rekonstrukce, zabezpečení a údržby nemovitosti až po obsazování jednotlivých bytů či nebytových prostor, komunikaci s nájemníky, úřady či vymáhání nájemného. Našim klientům zajišťujeme služby v kompletním rozsahu v Praze, Brně a v Písku, v rámci celé České republiky pak poskytujeme poradenskou, analytickou právní a investiční činnost. Neváhejte a obraťte se s důvěrou na nás.

Standardní popis stránky:Jsme společností, která se zabývá správou bytů, domů i komerčních nemovitostí. Portfolium našich služeb obsahuje kompletní administrativní i technické služby pro Vaši nemovitost. Připravíme plány a programy správy s maximálním ohledem na vaše požadavky. Poradíme jak s investicí samotnou, tak i se strategickým rozvojem nemovitosti, ohodnotíme možná rizika a příležitosti, poskytneme pojišťovací, finanční, investiční, hypoteční i právní poradenství. V nabídce našich služeb však naleznete mnohem více - od účetní správy, rekonstrukce, zabezpečení a údržby nemovitosti až po obsazování jednotlivých bytů či nebytových prostor, komunikaci s nájemníky, úřady či vymáhání nájemného. Našim klientům zajišťujeme služby v kompletním rozsahu v Praze, Brně a v Písku, v rámci celé České republiky pak poskytujeme poradenskou, analytickou právní a investiční činnost. Neváhejte a obraťte se s důvěrou na nás.
Kategorie:Bydlení: Reality
Autor:Jana Pancochova
Přidáno:February 16, 2016 10:42:16 AM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky