Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:26788
Titulek:

Tapetování Brno

(Tapetování Brno)
http://tapetovanibrno.cz/
Popis H2:

Jsme malá firma specializující se na tapetování v Brně a okolí. Více jak 25 let praxe! Působíme na trhu již od roku 1990 a máme mnoho zkušeností se všemi druhy tapet i povrchů. Pracujeme rychle, kvalitně a přitom ohleduplně, aby naše práce přinášela jen spokojené úsměvy našich zákazníků. Ceníme si osobního kontaktu a ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně. Nepoužíváme proto ke komunikaci email. Rádi za Vámi přijedeme v Brně a blízkém okolí, abychom Vám nabídli správné řešení a cenu přesně na míru. Jsme schopni Vám zajistit kompletní servis tapetování od A až do Z. Tapetujeme standardně na tyto povrchy: zeď, strop, sádrokarton, betonové panely, umakart (umakartové jádro,) dřevotřískové desky.

Standardní popis stránky:Jsme malá firma specializující se na tapetování v Brně a okolí. Více jak 25 let praxe! Působíme na trhu již od roku 1990 a máme mnoho zkušeností se všemi druhy tapet i povrchů. Pracujeme rychle, kvalitně a přitom ohleduplně, aby naše práce přinášela jen spokojené úsměvy našich zákazníků. Ceníme si osobního kontaktu a ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně. Nepoužíváme proto ke komunikaci email. Rádi za Vámi přijedeme v Brně a blízkém okolí, abychom Vám nabídli správné řešení a cenu přesně na míru. Jsme schopni Vám zajistit kompletní servis tapetování od A až do Z. Tapetujeme standardně na tyto povrchy: zeď, strop, sádrokarton, betonové panely, umakart (umakartové jádro,) dřevotřískové desky.
Kategorie:Služby a řemesla: Řemeslníci
Autor:Ilona Sedláková
Přidáno:December 04, 2015 12:30:58 PM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky