Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:26103
Titulek:

1.RK - realitní systém ČES

(1.RK - realitní systém ČES)
http://www.1rk.eu
Popis H2:

1.RK spolupracuje s významnými partnery realitního trhu v ČR. Od vzniku našeho realitního systému poskytujeme našim klientům kvalitní služby založené zejména na osobním přístupu k zákazníkům a nenahraditelných zkušenostech z oboru. Úspěšně hledáme individuální řešení u složitějších nebo méně obvyklých obchodních případů. Nemenší důraz přitom klademe na efektivní a účinnou prezentacii. Přestože do nabídky přijímáme všechny druhy nemovitostí. naší specializací jsou komerční objekty. Naší unikátní nabídkou pro Vás je inzerce i na více než 50 stránkách a serverech což nás řadí mezi nepřehlédnutelné "realitky" nejen na šumpersku" ale i v celé v ČR.

Standardní popis stránky:1.RK spolupracuje s významnými partnery realitního trhu v ČR. Od vzniku našeho realitního systému poskytujeme našim klientům kvalitní služby založené zejména na osobním přístupu k zákazníkům a nenahraditelných zkušenostech z oboru. Úspěšně hledáme individuální řešení u složitějších nebo méně obvyklých obchodních případů. Nemenší důraz přitom klademe na efektivní a účinnou prezentacii. Přestože do nabídky přijímáme všechny druhy nemovitostí. naší specializací jsou komerční objekty. Naší unikátní nabídkou pro Vás je inzerce i na více než 50 stránkách a serverech což nás řadí mezi nepřehlédnutelné "realitky" nejen na šumpersku" ale i v celé v ČR.
Kategorie:Bydlení: Reality
Autor:Štěpán Valenta
Přidáno:March 19, 2015 08:31:44 PM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky