Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:26011
Titulek:

Zdravý životní styl

(Zdravý životní styl)
http://www.studiovitality.cz
Popis H2:

Chcete žít zdravě a být zdraví ? Provádíme komplexní analýzu tělesné skladby. Náš přístroj zjistí množství celkových a vnitřních tuků v těle, kolik je v těle vody, množství svalové hmoty, jestli jsou v pořádku kosti, jakou má člověk fyzickou kondici, vypočte rychlost metabolizmu tzn. kolik kalorií se může sníst, aniž by se přibralo, a dokonce vypočte metabolický věk tzn. na kolik let je tělo opotřebované. Dále se zabýváme výživovým poradenstvím, detoxikací organismu, zdravým hubnutím bez JOJO efektu, sestavením jídelníčku na míru, dalšími konzultacemi zdarma.

Standardní popis stránky:Chcete žít zdravě a být zdraví ? Provádíme komplexní analýzu tělesné skladby. Náš přístroj zjistí množství celkových a vnitřních tuků v těle, kolik je v těle vody, množství svalové hmoty, jestli jsou v pořádku kosti, jakou má člověk fyzickou kondici, vypočte rychlost metabolizmu tzn. kolik kalorií se může sníst, aniž by se přibralo, a dokonce vypočte metabolický věk tzn. na kolik let je tělo opotřebované. Dále se zabýváme výživovým poradenstvím, detoxikací organismu, zdravým hubnutím bez JOJO efektu, sestavením jídelníčku na míru, dalšími konzultacemi zdarma.
Kategorie:Styl a krása
Autor:Aranka Domínová
Přidáno:February 23, 2015 05:56:50 PM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky