Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:25728
Titulek:

Prodej chaty, prodej chalupy, reality

(Prodej chaty, prodej chalupy, reality)
http://www.tippobyt.cz/
Popis H2:

Prodej chaty a chalupy. Realitní kancelář TIPPOBYT s.r.o. zajišťuje prodej výběrových chat a chalup. Exklusivně zajišťujeme prodej tradičních, stylových, památkových nebo historických nemovitostí. Specialista na prodej chat a chalup v České republice. Chaty a chalupy jsou v kombinaci využití vlastní rekreace a komerčního pronájmu (krátkodobé rekreační pobyty) skvělou investicí. Specializace naší nabídky chat a chalup je pro prodávající i kupující výhodou. Prodej památkově chráněné chalupy. Poskytujeme služby zastoupení při jednáních na katastrálních úřadech, služby advokátní kanceláře, služby finančních poradců, znalců z oblasti nemovitostí i daňových poradců. Vypracování znaleckého posudku i daňového přiznání pro zaplacení daně z převodu nemovitostí je pro nás samozřejmostí.

Standardní popis stránky:Prodej chaty a chalupy. Realitní kancelář TIPPOBYT s.r.o. zajišťuje prodej výběrových chat a chalup. Exklusivně zajišťujeme prodej tradičních, stylových, památkových nebo historických nemovitostí. Specialista na prodej chat a chalup v České republice. Chaty a chalupy jsou v kombinaci využití vlastní rekreace a komerčního pronájmu (krátkodobé rekreační pobyty) skvělou investicí. Specializace naší nabídky chat a chalup je pro prodávající i kupující výhodou. Prodej památkově chráněné chalupy. Poskytujeme služby zastoupení při jednáních na katastrálních úřadech, služby advokátní kanceláře, služby finančních poradců, znalců z oblasti nemovitostí i daňových poradců. Vypracování znaleckého posudku i daňového přiznání pro zaplacení daně z převodu nemovitostí je pro nás samozřejmostí.
Kategorie:Bydlení: Reality
Autor:TIPPOBYT s.r.o.
Přidáno:November 27, 2014 08:36:28 AM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky