Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:21822
Titulek:

Odvoz odpadu Praha

(Odvoz odpadu Praha)
http://www.dosa-partners.cz
Popis H2:

Firma založená roku 1993 pod názvem AUTODOPRAVA RYCHNOVSKÝ se od samého počátku specializuje na odvoz komunálního odpadu, odvoz suti, zeminy, odvoz všech substrátu a betonů. Postupem času a změny sídla firmy se zabýváme především svozem odpadu velkoobjemovými kontejnery, následné třídění na druhové suroviny a v neposlední řadě řádném a ekologickém uložení na skládkách. Po svozu suti a substrátů, provádíme u těchto komodit drcení a následné roztřídění a opětovný prodej, za velmi zajmavých cenových podmínek.

Standardní popis stránky:Firma založená roku 1993 pod názvem AUTODOPRAVA RYCHNOVSKÝ se od samého počátku specializuje na odvoz komunálního odpadu, odvoz suti, zeminy, odvoz všech substrátu a betonů. Postupem času a změny sídla firmy se zabýváme především svozem odpadu velkoobjemovými kontejnery, následné třídění na druhové suroviny a v neposlední řadě řádném a ekologickém uložení na skládkách. Po svozu suti a substrátů, provádíme u těchto komodit drcení a následné roztřídění a opětovný prodej, za velmi zajmavých cenových podmínek.
Kategorie:Doprava: Silniční autodoprava
Autor:David Rychnovský
Přidáno:March 21, 2013 07:13:06 PM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky