Katalog CZSurf.cz » Listing Details

oko

100 zpětných odkazů pro Váš web za 1500Kč   Reklamní/informační www stránka pro Váš web 1500Kč   Reklamní článek od 150Kč
ICQ: *364*338*618*, Skype: *suprman*41*, E-mail.

Váš reklamní článek na 53 blozích (zpětné odkazy)
103 sitewide zpětných odkazů

ID:20874
Titulek:

Rezulteo pneumatiky

(Rezulteo pneumatiky)
http://www.rezulteo-pneumatiky.cz/
Popis H2:

Všechny pneumatiky, porovnavatelé ceny a průvodce nákupem pneumatik, rezulteo porovnává pneumatiky a ceny na trhu. Rezulteo, to jsou všechny rady o pneumatikách, naše expertízy a všechny novinky o pneumatikách. Rezulteo je jedinečný průvodce nákupem pneumatik, který nabízí svým uživatelům možnosti vyhledání pneumatik, jež nejlépe odpovídají jejich vozidlům a řidičským schopnostem. Na stránkách Rezulteo uživatelé naleznou aktuální ceny pneumatik velkých prodejců i nejbližší montážní centrum. Díky seznamům pneumatik a systému hodnocení naši profesionálové na pneumatiky poskytují svým uživatelům objektivní názory.

Standardní popis stránky:Všechny pneumatiky, porovnavatelé ceny a průvodce nákupem pneumatik, rezulteo porovnává pneumatiky a ceny na trhu. Rezulteo, to jsou všechny rady o pneumatikách, naše expertízy a všechny novinky o pneumatikách. Rezulteo je jedinečný průvodce nákupem pneumatik, který nabízí svým uživatelům možnosti vyhledání pneumatik, jež nejlépe odpovídají jejich vozidlům a řidičským schopnostem. Na stránkách Rezulteo uživatelé naleznou aktuální ceny pneumatik velkých prodejců i nejbližší montážní centrum. Díky seznamům pneumatik a systému hodnocení naši profesionálové na pneumatiky poskytují svým uživatelům objektivní názory.
Kategorie:Doprava: Silniční autodoprava
Autor:Pneumatiky
Přidáno:December 12, 2012 02:21:51 PM
Počet zobrazení:0
 

Reklama: Váš odkaz zde na všech podstránkách katalogu CZSurf.cz, 600 Kč/2 roky